Aktuality

Pěkné prázdniny

před 1 měsícem, 4.7.2022

Všem žákům, zaměstnancům školy, rodičům a lidem dobré vůle ... číst více..

Školní zpravodaj

před 2 měsíci, 29.6.2022

Vyšlo nové číslo školního zpravodaje. číst více..

Habsburská Vídeň

před 2 měsíci, 16.6.2022

dějepisná exkurze číst více..

Zápis pro ukrajinské prváčky - Зарахування українських першокурсників

před 2 měsíci, 14.6.2022

Ve čtvrtek 16. června 2022 od 14.00 do 16.00 proběhne zápis pro budoucí ukrajinské prváčky. У четвер, 16 червня 2022 року, з 14:00 до 16:00 відбудеться набір майбутніх українських першокурсників. číst více..

CIRKUS VE ŠKOLE A ŠKOLA V CIRKUSE - SOBOTA

před 2 měsíci, 11.6.2022

Dnes byl poslední den s cirkusem Happy Kids před naší školou. Dopoledne vystupovaly děti ze skupiny B a odpoledne se nám předvedla skupina A. Přišlo se na nás podívat spoustu rodičů, prarodičů, sourozenců a jiných kamarádů, kterým se (podle potlesku) naše vystoupení moc líbilo. Složili jsme šapitó a rozloučili jsme se s našimi cirkusáky, kteří už museli jet dál. Byl to týden plný zábavy, ale také dřiny a my už se těšíme, až si to budeme někdy moct zopakovat. číst více..

CIRKUS VE ŠKOLE A ŠKOLA V CIRKUSE - PÁTEK

před 2 měsíci, 11.6.2022

Dnes vystupovala skupina B, a jelikož nám spolužáci ze skupiny A, včera ukázali, jak to bude celé probíhat, tak to všechno šlo velmi hladce. Stejně jako skupina A jsme nejdřív dopoledne vystupovali pro naše spolužáky, ale dnes se přišli podívat i děti ze školky. Odpoledne jsme mohli konečně ukázat našim rodičům, co jsme se naučili. číst více..

CIRKUS VE ŠKOLE A ŠKOLA V CIRKUSE - ČTVRTEK

před 2 měsíci, 11.6.2022

Dnes jsme se konečně mohli předvést na jevišti se vším všudy. Skupina A dopoledne na generálce ukázala, co se naučila svým kamarádům ze školy, a odpoledne jsme to mohli už naostro i s make-upem ukázat naším rodičům. Vystoupení se nám velmi povedla a moc jsme si to užili, už se těšíme, jak ho ukážeme znovu v sobotu i se skupinou B. číst více..

CIRKUS VE ŠKOLE A ŠKOLA V CIRKUSE - STŘEDA

před 2 měsíci, 8.6.2022

Dnes jsme poprvé vystupovali v kostýmech, zkoušeli jsme si všechny představení, jak jdou po sobě a dokonce fakíři pracovali i s ohněm. Byla to naše poslední zkouška před generálkou, která proběhne zítra, a kde se předvedeme jak svým spolužákům, tak i dětem ze školky, které se na nás dojdou podívat. číst více..

CIRKUS VE ŠKOLE A ŠKOLA V CIRKUSE - ÚTERÝ

před 2 měsíci, 8.6.2022

Druhý den s cirkusáky. Od osmi hodin probíhají tréninky. Děti jsou rozděleny do dvou skupin podle toho, jak budou vystupovat. V šapitó nacvičují chodci po laně, kouzelníci a odvážlivci, co se přihlásili na visutou hrazdu. V tělocvičně nacvičují své kousky akrobati a žongléři. Na malé tělocvičně se připravují děti na černé divadlo. V učebně parlamentu zkouší svou odolnost fakíři. Dnes jenom na hřebíkách, oheň je čeká až ve středu. A poslední skupinka klaunů se připravuje ve třídě. číst více..

CIRKUS VE ŠKOLE A ŠKOLA V CIRKUSE - PONDĚLÍ

před 2 měsíci, 6.6.2022

Zahájení cirkusového týdne začalo představením, které si pro nás připravili cirkusáci z Happy Kids. Viděli jsme akrobata, klauny, žongléra a to i s ohněm a kouzelnice. Po tomto dech beroucím vystoupení proběhlo rozdělení dětí do jednotlivých disciplín, kde se přivítaly se svými trenéry. Už se nemůžeme dočkat zítřka... číst více..

CIRKUS VE ŠKOLE A ŠKOLA V CIRKUSE

před 3 měsíci, 17.5.2022

Cirkus Happy Kids přijíždí do ZŠ Za Alejí s vlastním cirkusovým šapitó a po dobu jednoho týdne bude vyučovat děti v devíti cirkusových disciplínách. V nabídce jsou žongléři, tanečnice s šátky, fakíři, akrobati, kouzelníci, klauni, chodci na laně a další. Každý si tak může nalézt, co ho zajímá a baví nejvíce. Děti budou mít možnost na závěr týdne zazářit jako skutečné hvězdy manéže ve světlech ramp opravdového cirkusového šapitó. číst více..

Prohlášení o přístupnosti, realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský