Rodiče a žáci

aktuálně

Lyžařský výcvikový kurz 7. ročníků

V neděli 26. 1. odjíždí na lyžařský výcvikový kurz do Velkých Karlovic žáci 7. C. V sobotu 1. února je vystřídají žáci 7. A a 7. B. Přejeme hodně sněhu, nezapomenutelné sportovní zážitky a návrat bez úrazu.

více...
Virová onemocnění

Vážení rodiče, během tohoto týdne se prudce zvýšil počet žáků naší školy, kteří mají virová onemocnění. Z tohoto důvodu jsme přijali následující opatření: zrušili jsme výuku plavání, tělesné výchovy, bruslení a velké shromažďovací akce, zvýšili jsme desinfekci při úklidu. Žádáme Vás, abyste neposílali do školy děti nemocné a nedoléčené a věnovali pozornost příznakům virových onemocnění u svých dětí. Dále Vás žádáme o důsledné odhlašování obědů.

více...
Mladý chemik

V prosinci se na SPŠ v Otrokovicích konalo 2.kolo soutěže Mladý chemik, kam postoupili 3 nejúspěšnější řešitelé školního kola. Mezi 60 účastníky si naši žáci vedli velmi úspěšně. Z postupové první desítky řešitelů bude mít i naše škola zástupce v regionálním kole. Gratulujeme!

více...
PF 2020

Milí žáci, vážení rodiče a příznivci školy, jménem všech pracovníků školy Vám přeji klidné svátky vánoční a hodně štěstí a zdraví v magickém roce 2020.

více...
Další aktuality

co nás čeká?

Prohlášení o přístupnosti, realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský