5.oddělení

Vánoční jarmark
před 1 rokem, 12.12.2022

Vánoční jarmark

V pátek 9. 12. 2022 se uskutečnil vánoční jarmark, kde jsme mohli společně nasávat vánoční atmosféru. Zahájení proběhlo u stromečku, kde nejprve zazpíval učitelský sbor a poté děti z různých tříd. Děti ze družiny zazpívaly novou vánoční píseň Vánoce Za Alejí, kterou složila naše kolegyně Markéta Klímová. Společně s dětmi je doprovázela hrou na kytaru. Patří ji velké poděkování. Poté byl zahájen prodej dětských výrobků ve třídách. Děti ve družině vyrobily celkem deset druhů vánočních dekorací.

Přišel k nám sv. Mikuláš
před 1 rokem, 6.12.2022

Přišel k nám sv. Mikuláš

Přišel k nám sv. Mikuláš s andělíčkem a čertíkem. Děti je neviděly osobně, ale sv. Mikuláš jim nechal dopis. Kde bylo napsáno, že jim přinesli nové hračky, ke kterým se mají chovat pěkně, že mají být hodní, milí a poslouchat rodiče. Také, že mají zazpívat koledy, jako poděkování. Děti dostaly nové hračky, knihy, fixy, pastelky, logické hry, lopaty na sníh a ovoce.

Adventní čas
před 1 rokem, 2.12.2022