5.oddělení

Přišel k nám sv. Mikuláš
před 1 rokem, 6.12.2022

Přišel k nám sv. Mikuláš

Přišel k nám sv. Mikuláš s andělíčkem a čertíkem. Děti je neviděly osobně, ale sv. Mikuláš jim nechal dopis. Kde bylo napsáno, že jim přinesli nové hračky, ke kterým se mají chovat pěkně, že mají být hodní, milí a poslouchat rodiče. Také, že mají zazpívat koledy, jako poděkování. Děti dostaly nové hračky, knihy, fixy, pastelky, logické hry, lopaty na sníh a ovoce.

Adventní čas
před 1 rokem, 2.12.2022

Adventní čas

Kino Hvězda
před 1 rokem, 18.11.2022

Kino Hvězda

Navštívili jsme městské kino Hvězda. Děti shlédly animovanou pohádku DC Liga supermazlíčků.

Malování křídami na chodníku
před 2 roky, 5.10.2022

Malování křídami na chodníku

V pondělí 3. 10. proběhla na školním hřišti družinová akce - Malování křídami na chodníku. Malování se zúčastnily všechny děti ze družiny. Děti malovaly svou oblíbenou pohádkovou postavu. Rázem se stalo školní hřiště barevnější a veselejší.

Přírodovědné centrum Trnka
před 2 roky, 16.9.2022

Přírodovědné centrum Trnka

Ve čtvrtek 15. 9. 2022 jsme navštívili Přírodovědné centrum TRNKA při DDM Šikula. Děti měly možnost nahlédnout do různých kroužků do kterých se mohou přihlásit - Pat a Mat, Kytara a Zvířátko.