Absolventi 2018/2019 - 9.B

třídní IX.B

Den prevence

před 5 roky, 8.2.2019

V pondělí 28. ledna se na 2. stupni uskutečnil Den prevence a tak i pro nás byly připraveny zajímavé přednášky na téma Život s drogou a Trestná činnost mládeže. Téma jsme poté zpracovali a někteří z nás se sami stali ve středu lektory pro 1. stupeň. číst více..

film Moje století

před 5 roky, 25.1.2019

V úterý 8. ledna jsme navštívili v kině Hvězda projekci filmu Moje století spojený s besedou s paní režisérkou Remundovou. Vyprávění stoletých lidí nám bylo o to bližší, že mezi protagonisty byl i dlouholetý obyvatel Uh. Hradiště a pradědeček našeho spolužáka pan František Hamada.a číst více..

Komponovaný pořad Masaryk - Havel

před 5 roky, 21.12.2018

Ve čtvrtek 20. prosince jsme navštívili kino Hvězda, kde jsem zhlédli v rámci komponovaného programu dokumenty TGM osvoboditel,,Poslední léto s Masarykem a Občan Havel. V úvodním slovu jsme se vždy dozvěděli okolnosti vzniku dokumentů a krátce i o jejich tvůrcích, po 1. i 2. části následovala diskuse. číst více..

Burza středních škol

před 6 roky, 15.11.2018

Ve středu 14. 11. jsme také navštívili burzu středních škol konanou v Klubu kultury. Žáci se měli možnost seznámit se středními školami z nejbližšího okolí a jejich studijními programy. číst více..

Burza středních škol

před 6 roky, 15.11.2018