Absolventi 2018/2019 - 9.B

Třídní učitel

třídní IX.B
tel.: 572 432 905

Rozvrh hodin

Co je nového?

Den Země - Rochus

před 5 roky, 2.5.2019

V úterý 30. dubna jsme vyrazili na terénní výuku na Rochus v rámci Dne Země. Počasí nám zrovna nepřálo, ale i tak jsme si prošli vším, co bylo naplánováno. Dozvěděli se něco o přírodě i historii místa, které je sice v rámci města, ale přesto ne každý se s ním detailněji seznámil. číst více..

Legiovlak

před 5 roky, 2.5.2019

V pátek 26. dubna do našeho města zavítal Legiovlak, který jezdí už několik let po naší republice. Je to v podstatě jezdící muzeum ozřejmující dobu vzniku našeho státu. Toto téma probírali důkladně v hodinách dějepisu na začátku roku, a tak nám návštěva legiovlaku zapadla do učiva. číst více..

Bývalá věznice v UH

před 5 roky, 11.4.2019

Ve čtvrtek 11. dubna jsme navštívili výstavu v Redutě a následně prostory samotné bývalé věznice v Uherském Hradišti proslulé především vězněním politických vězňů v 50. letech 20. století. Průvodkyně se nám snažila situaci ve věznici co nejvíce přiblížit, vjem z reálných prostor dokreslovaly příběhy vězňů na pověšených panelech. číst více..

Výukový program Já, spotřebitel

před 5 roky, 8.2.2019

Ve středu 6.2. jsme se v Trnce zúčastnili výukového programu Já spotřebitel, kde jsem zkoumali, odkud je které zboží a kde se poté spotřebovává. číst více..

Filmový klub

před 5 roky, 8.2.2019

Ve čtvrtek 31. ledna jsme se již tradičně stali před vysvědčením účastníky filmového klubu. Každý si vybral jeden z význačných filmů posledních 100. let české kinematografie, jehož promítání a následné diskuse se pak účastnil. Na výběr byly např. filmy Ostře sledované vlaky, Pupendo, Báječná léta pod psa, Želary, Masaryk. A pak už následovalo vydání pololetního vysvědčení... číst více..

Prohlášení o přístupnosti, realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský