třídní VIII.A

Běh Kunovským lesem

před 17 dny, 2.6.2019

V pátek 31. května se pro žáky 5. - 8. ročníku konal Běh Kunovským lesem. Na zhruba 3 km dlouhé trase smíšená pětičlenná družstva plnila na 8 stanovištích různé úkoly. číst více..

Skanzen ve Strážnici

před 27 dny, 23.5.2019

Ve středu 29. května pojedou žáci 8. ročníku do Skanzenu ve Strážnici. číst více..

Třídní výlet na Macochu

před 1 měsícem, 13.5.2019

Na dny 24. - 26. června plánujeme školní výlet 8. A a 8. B na Chatu Macocha v Moravském krasu. číst více..

Osvěta

před 1 měsícem, 13.5.2019

V třídnické hodině 6. května proběhla osvěta na téma Minimalizace a třídění odpadů, se kterou vstupují členové ekotýmu postupně do jednotlivých tříd školy. Žáci byli seznámeni s principy 5R (REFUSE - ODMÍTNI; REDUCE - ZREDUKUJ; REUSE - ZUŽITKUJ; RECYCLE - ZRECYKLUJ; ROT - VYHOĎ). číst více..

před 2 měsíci, 1.5.2019

V letošním školním roce se 8. ročník vydal oslavit Den Země do Chřibů, kde jsme se zaměřili na zbytky stavby dálnice a s tím spojenou i osobnost Jana Antonína Bati. Trasa vedla po červené turistické značce z Bunče na Brdo a zpět a měřila cca 8 km. Ráno se před výjezdem zdálo, že si užijeme dostatek zimy a deště, ale v podstatě jsme nemuseli pláštěnku či deštník ani vytáhnout a při naší svižné chůzi nám zima rozhodně nebyla. číst více..