Absolventi 2021/2022 - 9.C

Třídní učitel

třídní učitelka V.A
tel.: 572 432 905

Rozvrh hodin

Co je nového?

Náš červen

před 11 měsíci, 5.7.2022

Na začátku června jsme uspořádali Den Dětí pro žáky prvního stupně na školním hřišti. Dny okolo toho jsme ještě obhájili své absolventské práce. Dále jsme dokončovali projekt z pracovní výchovy. Také jsme poctivě nacvičovali polonézu, která se uskutečnila 18. června v Sokolovně ve Starém Městě. Závěrem jsme se vydali na cyklovýlet na Haldu do Boršic u Buchlovic, zažili adrenalin na paintballu s přespáním ve škole a poslední den jsme si zašli na společný oběd do města. Na úplný závěr nás čekalo ranní setkávání a slavnostní rozloučení na náměstíčku. číst více..

Náš květen

před 12 měsíci, 5.6.2022

V období května se počasí zlepšilo natolik, že jsme některé hodiny matematiky počítali venku. Také jsme začali s nácvikem polonézy. V rámci dne prevence jsme se zúčastnili tří přednášek. Na konci května jsme zahájili náš dlouho očekávaný projekt v rámci pracovní výchovy, který máme v plánu dokončit v průběhu června. číst více..

Náš duben

před 1 rokem, 1.5.2022

Měsíc duben utekl jako voda, oslavili jsme Velikonoce a užili si prodloužené prázdniny. V rámci hodin výtvarné výchovy jsme pomohli vyzdobit školu na zápis prvňáčků a prožili společně Den Země na Rochusu. číst více..

Náš březen

před 1 rokem, 1.5.2022

V období března jsme zažili opět skvělé hodiny tělesné výchovy, popřáli naší slečně asistentce k narozeninám a zúčastnili se videoprojekce Jeden svět na školách v Kině Hvězda. číst více..

Dějepisná exkurze Osvětim

před 1 rokem, 20.3.2022

Osvětim. Místo, které každý z nás zná ať už z hodin dějepisu, literatury, příběhů pamětníků či válečných filmů. Rozhodně to není místo pěkné – ba naopak. Komu by se mohlo líbit tam, kde dle oficiálních pramenů zemřelo milion tři sta tisíc lidí. Neoficiální statistiky, bohužel ještě více pravdivé a pravděpodobné, hovoří o daleko hrůzostrašnějších číslech… A protože by ani ty nepěkné, dramatické okamžiky našich dějin neměly upadnout v zapomnění, vydala se třída 9. C do polského koncentračního tábora Auschwitz neboli Osvětim. číst více..

Prohlášení o přístupnosti, realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský