Absolventi 2022/2023 - 5.A

Den dětí

před 9 měsíci, 6.6.2023

Na Den dětí se tradičně pořádal Běh Kunovským lesem. Akce se účastnili žáci 5. - 8. ročníků. Ve skupinách jsme tak proběhli vytyčenou trasu a v jejím průběhu plnili jednotlivé úkoly na stanovištích. číst více..

Dravci 2. 5.

před 9 měsíci, 6.6.2023

V úterý jsme místo prvních dvou vyučovacích hodin vyrazili do Kunovského lesa, kde nás čekal program společnosti SEIFEROS Dravci. Měli jsme tak možnost prohlédnout si jednotlivé dravé ptáky a dokonce se někteří z nás zúčastnili i jejich krmení. číst více..

Den Země - Hradčovice 25. 4.

před 9 měsíci, 26.5.2023

V rámci oslav Dne Země jsme společně se spolužáky z 5. B vyrazili do Hradčovic. Prošli jsme naučnou stezku a po cestě zaznamenávali informace o místní fauně a floře. Počasí nám zprvu příliš nepřálo, ale nakonec jsme si užili i trochu sluníčka. číst více..

Jeden svět na školách 17.4.

před 10 měsíci, 12.5.2023

V pondělí 17. dubna jsme měli možnost v kině Hvězda, zhlédnout v rámci programu JSNS tři krátké dokumentární filmy - Oáza, Na střídačku a Jasmíniny dva domovy. Po projekci jednotlivých filmů následovala vždy krátká beseda, kdy jsme se zapojili do společné diskuze. číst více..

Den učitelů aneb Jaké je to být učitelem?

před 11 měsíci, 29.3.2023

U příležitosti oslavy Dne učitelů si někteří z nás vyzkoušeli, jaké je být v roli učitelů. číst více..