Absolventi 2022/2023 - 5.A

Den dětí

před 11 měsíci, 6.6.2023

Na Den dětí se tradičně pořádal Běh Kunovským lesem. Akce se účastnili žáci 5. - 8. ročníků. Ve skupinách jsme tak proběhli vytyčenou trasu a v jejím průběhu plnili jednotlivé úkoly na stanovištích. číst více..

Dravci 2. 5.

před 11 měsíci, 6.6.2023

V úterý jsme místo prvních dvou vyučovacích hodin vyrazili do Kunovského lesa, kde nás čekal program společnosti SEIFEROS Dravci. Měli jsme tak možnost prohlédnout si jednotlivé dravé ptáky a dokonce se někteří z nás zúčastnili i jejich krmení. číst více..

Den Země - Hradčovice 25. 4.

před 11 měsíci, 26.5.2023

V rámci oslav Dne Země jsme společně se spolužáky z 5. B vyrazili do Hradčovic. Prošli jsme naučnou stezku a po cestě zaznamenávali informace o místní fauně a floře. Počasí nám zprvu příliš nepřálo, ale nakonec jsme si užili i trochu sluníčka. číst více..

Jeden svět na školách 17.4.

před 12 měsíci, 12.5.2023

V pondělí 17. dubna jsme měli možnost v kině Hvězda, zhlédnout v rámci programu JSNS tři krátké dokumentární filmy - Oáza, Na střídačku a Jasmíniny dva domovy. Po projekci jednotlivých filmů následovala vždy krátká beseda, kdy jsme se zapojili do společné diskuze. číst více..

Den učitelů aneb Jaké je to být učitelem?

před 1 rokem, 29.3.2023

U příležitosti oslavy Dne učitelů si někteří z nás vyzkoušeli, jaké je být v roli učitelů. číst více..