Absolventi 2021/2022 - 9.A

třídní učitelka VI.A

Ostrovy radosti

před 3 roky, 12.3.2021

Ve čtvrtek 28. ledna mělo proběhnout rozdávání vysvědčení a klasický filmový klub. Vysvědčení v papírové podobě bude předáno později, filmový klub proběhl, ale jinak, než jsme zvyklí. Každý si doma na základě zhlédnutého filmu vytvořil svůj Ostrov radosti. Možnosti byly různé – převážily koláže z fotografií a obrázky. Třídní Ostrov radosti ukazuje, z čeho máme radost, na co rádi vzpomínáme, na co se těšíme. číst více..

Zimní fotografie

před 3 roky, 12.3.2021

Letošní zima byla bohatá na sníh i v našem kraji. Protože jsme dlouho doma a vysedáváme neustále u počítačů kvůli distanční výuce, rozhodli jsme se, že změníme prostor a pořídíme si každý svoji fotografii v zasněženém prostoru. Sluší nám to:-). číst více..

Třídní Vánoce 18. 12.

před 3 roky, 12.3.2021

V pátek 18. prosince jsme přišli v roce 2020 naposledy do školy. Užili jsme si společně vánoční atmosféru, i když s omezeními, která vyplynula z epidemiologické situace. Ve třídě jsme se těšili na Andělskou poštu a na dárky. Na dálku jsme se spojili i s těmi, kteří zůstali tento den doma. Část dopoledne jsme pak strávili na vycházce do Kunovského lesa. S přáním krásných Vánoc jsme se rozešli na prázdniny. číst více..

Pečení perníčků 9.12.

před 3 roky, 28.12.2020

Letošní školní příprava na Vánoce byla jiná. Přišli jsme o tolik oblíbené třídní vánoční dílničky, nekonal se ani jarmark. Podařilo se nám alespoň tradiční pečení perníčků, jejichž vůně zaplnila celou školu. Mezi vykrajováním různých tvarů této pochoutky jsme začali psát i vzkazy do andělské pošty. číst více..

Zpět po prázdninách - 2. 9.

před 4 roky, 14.9.2020

Tak vypadáme po prázdninách - první fotografie letošního školního roku z atria a z nového hřiště číst více..