Absolventi 2021/2022 - 9.A

třídní učitelka VI.A

Sluňákov - 14. 6. - den první

před 3 roky, 27.6.2021

Na Sluňákov jsme se moc těšili. Náladu nám zkazil jen pozdní příjezd autobusu. Jinak se naše očekávání naplnilo. Krásná příroda, ekologické ubytování, kamarádi. První den pro nás lektoři nachystali seznamovací aktivity, lovili jsme vodní havěť v rybníčku, plnili jsme úkoly s ekologickou tematikou. Večer jsme se bavili u židličkované. Večerka ve 22 hodin neklapla podle přání pedagogů. číst více..

Běh Kunovským lesem 1. 6.

před 3 roky, 13.6.2021

Den dětí jsme si připomněli 1. června během v Kunovském lese. Podařilo se nám sice sestavit jen jedno soutěžní družstvo, ale to nás příkladně reprezentovalo. Počasí všem přálo, den mimo školní lavice jsme si užili - sportovními aktivitami, povídáním. číst více..

Výtvarná výchova 12. 5.

před 3 roky, 29.5.2021