Absolventi 2018/2019 - 9.A

třídní učitelka IX.A

Ročníkové absolventské práce

před 5 roky, 27.5.2019

Žáci naší třídy budou 4. a 5. června obhajovat svoje absolventské práce. číst více..

Legiovlak

před 5 roky, 3.5.2019

Ve čtvrtek 25. dubna do našeho města zavítal Legiovlak, který jezdí už několik let po naší republice. Je to v podstatě jezdící muzeum ozřejmující dobu vzniku našeho státu. Toto téma žáci probírali v hodinách dějepisu na začátku roku, a tak návštěva legiovlaku zapadla do učiva. číst více..

před 5 roky, 2.5.2019

V úterý 30. dubna jsme se v rámci Dne Země vydali na Rochus. Provázelo nás tolik potřebné deštivé počasí, které mnozí žáci vnímali velmi negativně. Přesto jsme se dověděli mnoho zajímavostí, které se týkají PARKU ROCHUS. číst více..

Brány památek dokořán

před 5 roky, 12.4.2019

Ve čtvrtek 11. dubna jsme se vydali na komentovanou prohlídku areálu věznice v Uherském Hradišti, která je místem spojeným s dramatickými momenty našich moderních dějin. Součástí prohlídky byla také návštěva výstavy umístěné v podkroví Reduty. číst více..

Osvětim - svědomí lidstva

před 5 roky, 25.3.2019

Ve čtvrtek 21. března jsme společně s 9. B navštívili největší koncentrační tábor v celém Polsku, kde zemřelo mnoho lidí, 90% z nich byli Židé. Muzea v Osvětimi a Březince jsou němými svědky krutostí páchaných na nevinných lidech. číst více..