Absolventi 2021/2022 - 9.A

třídní učitelka VI.A

Třídní Vánoce 22. 12.

před 2 roky, 2.1.2022

Ve středu 22. prosince jsme byli letos ve škole naposledy. Den jsme si užili tradičně - andělská pošta, dárečky, povídání, hry, slavnostní vánoční oběd. číst více..

Workshop 16. 12.

před 2 roky, 2.1.2022

Ve čtvrtek 16. prosince jsme se zúčastnili workshopu - (dez)informace a předsudky o cizincích, kteří žijí v České republice. Zážitkovou formou jsme byli vedeni k tomu, abychom ověřovali pravost informací na internetu. Zároveň jsme se dozvěděli více o cizincích žijících u nás. číst více..

Pečení cukroví pro zdravotníky 13. 12.

před 2 roky, 2.1.2022

V předvánočním období jsme pekli letos podruhé. Tentokrát ne pro naše mlsné jazýčky, ale zapojili jsme se do pečení pro zdravotníky v naší nemocnici. Krabici lineckého cukroví jsme poslali jako poděkování za náročnou práci v období covidu. číst více..

Mikuláš 6. 12.

před 2 roky, 2.1.2022

Mikulášskou nadílku jsme si museli v letošním školním roce společnými silami najít. Nejdříve jsme poskládali puzzle, které nám ukázalo, kde máme nadílku hledat. Poznali jsme lavičku na školním hřišti a neomylně jsme vyrazili pro pytel s dobrotami. číst více..

Zážitkové dny SŠPHZ 30.11.

před 2 roky, 4.12.2021

Listopad končil a my jsme vyrazili na Zážitkové dny do SŠPHZ v Uherském Hradišti. Užili jsme si pohodové dopoledne s řadou aktivit. Začali jsme v planetáriu s pořadem o kometách. Následoval přesun do hotelové části školy - míchali jsme nápoje, chutnali jsme flambované palačinky, zdobili cukroví a připravovali jsme si chlebíčky. Závěr pobytu patřil zdravotní škole. číst více..