Absolventi 2022/2023 - 9.B

metodik prevence pro I. stupeň

DEN ZEMĚ

před 5 roky, 1.5.2019

V úterý 30.4. jsme se vydali společně s 5.A do Hradčovic v rámci celoškolní akce. Měli jsme za úkol projít si naukovou stezkou a splnit úkoly na pracovních listech. Bohužel nám počasí nepřálo, tak jsme se museli vrátit do školy. číst více..

Setkání budoucích šestých ročníků

před 5 roky, 17.4.2019

Ve čtvrtek 11.4. nás navštívili budoucí žáci 5.třídy ze ZŠ Jarošov. Společně i s 5.A a 5M naší školy jsme strávili pěkné dopoledne. Zahráli jsme si seznamovací hry, společně jsme si zasportovali a luštili různé rébusy. číst více..

Jarní tvoření

před 5 roky, 5.4.2019

V pracovních činnostech jsme vyráběli živé jarní obrázky, které se nám moc povedly. číst více..

Světový den autismu

před 5 roky, 2.4.2019

V úterý 2.dubna jsme se vydali do kina Hvězda, kde konaly dílničky a aktivity k připomenutí Světového dne porozumění autismu. Dále jsme měli možnost prohlédnout si autoportréty a fotografie ze života dětí s autismem spolu s výtvarnými pracemi na téma „Jak si představuji autistu“. číst více..