Absolventi 2022/2023 - 9.B

metodik prevence pro I. stupeň

Den prevence

před 1 rokem, 9.2.2023

Ve středu 8.2. proběhl jako každý rok pro druhý stupeň preventivní program - tentokrát od lektorů na téma Duševní zdraví a další workshop si pro nás připravila Policie ČR. číst více..

Veletrh „úspěšných firem z nedaleké budoucnosti“

před 1 rokem, 6.2.2023

V rámci projektové výuky PV pracovali žáci posledních pár týdnů na projektech, ve kterých děcka popustily uzdu fantazie a představovaly si, že je rok 2032 a oni jsou majitelé úspěšných startupových firem, které vyrábějí něco užitečného pro svět. Učily se na tom, jak si vytvořit vizi, příběh, produkt, udělat k němu marketing, web, prezentaci, rozpočet apod. Celé snažení vyvrcholilo na veletrhu „úspěšných firem z nedaleké budoucnosti“ pro celou školu. číst více..

Pololetní vysvědčení

před 1 rokem, 2.2.2023

číst více..

Volby prezidenta

před 1 rokem, 17.1.2023

V hodině občanské výchovy jsme se si uspořádali volby, před kterými jsme vytvořili plakáty s informacemi o kandidátech na prezidenta. Poté jsme si vyzkoušeli, jak to chodí u voleb. číst více..