třídní učitelka IX.A

Začínáme ...

před 3 roky, 25.10.2021

První školní den se tradičně scházíme na hřišti, kde proběhlo slavnostní zahájení. Poté následuje přesun do třídy. Během krátké chvíle jsme se stihli spíše jenom přivítat. Další dva dny jsme na sebe měli více času. Fotili jsme se, rozdávali jsme si sešity, učebnice a pracovní sešity. Seznamovali jsme se s rozvrhem. Přibyly nám nové předměty, ale došlo také ke změnám vyučujících. Stihli jsme si také zahrát stmelovací hry. číst více..

Výlety

před 3 roky, 28.6.2021

Blíží se konec školního roku a my vyrážíme na výlety. Ve středu 23. 6. jsme se pěšky vydali do Kostelan a tam na hřišti jsme si zasportovali. Ve čtvrtek 24. 6. jsme vlakem jeli do Luhačovic. Zřejmě nejvíc jsme si užili pátek 25. 6., kdy jsme ve Starém Městě jezdili na motokárách. číst více..

Běh Kunovským lesem

před 3 roky, 2.6.2021

Den dětí jsme oslavili sportem. Pro žáky II. stupně byl připraven Běh Kunovským lesem. Počasí po dlouhé době přálo sportovním aktivitám a my jsme se mohli zúčastnit - běžet a plnit různé úkoly. číst více..

Víkendová procházka

před 3 roky, 19.4.2021