třídní učitelka IX.A

před 2 roky, 13.12.2021

V pondělí 6. prosince chodil také v naší škole Mikuláš. Sladkou odměnu jsme si však museli zasloužit. Společně jsme rozluštili mikulášskou šifru: poskládali jsme obrázek, který sloužil jako nápověda, kde hledat ukrytý dárek od Mikuláše. Podařilo se nám to. Všichni jsme si pochutnali na sladkostech. číst více..

Naše výtvarná tvorba

před 2 roky, 3.12.2021

V hodině výtvarné výchovy jsme se při práci nechali inspirovat obrazem Viktora Pivovarova. Výsledek se nám povedl :). číst více..

Vracíme se z distanční výuky

před 2 roky, 3.12.2021

Po návratu z distanční výuky jsme si udělali radost společnou fotografií u vánočního stromečku. číst více..

Ranní setkávání

před 2 roky, 22.11.2021

Ranní setkávání pokračují i v letošním školním roce. Konají se na náměstíčku u výtvarné výchovy. Nesetkává se zde však celý druhý stupeň, ale došlo k rozdělení. Naše třída se bude setkávat v rámci 7. a 6. ročníku. Zatím jsme 27. 9. zhlédli setkávání vedené 7. B. Žáci si připravili informace týkající se Dne české státnosti. Viděli jsme ukázku výcviku psa a společně jsme si zazpívali píseň J. Nohavici Metro pro krtky. Naše ranní setkávání bylo naplánováno na 22. 11. I když jsme si připravili program, tak ze setkávání sešlo. Žáci museli nastoupit do karantény. Tak snad příště nám to vyjde. číst více..

Distanční výuka

před 2 roky, 22.11.2021

Tak nás to také potkalo. Od pondělí 22. 11. jsme zahájili online výuku. Doufáme, že vše dobře dopadne a my se setkáme další pondělí už zase ve škole. číst více..