Absolventi 2019/2020 - 9.A

třídní učitelka VII.C

"To je zákon, kámo!"

před 5 roky, 11.11.2019

V pondělí 11. listopadu proběhl pro žáky 9. ročníku návazný program protidrogového vlaku REVOLUTION TRAIN. Koordinátor programu Bc. Vlastimil Kašpar pomocí videoukázek a příběhů ze života interaktivní formou upozorňoval na rizika závislosti a škodlivost návykových látek a zdůrazňoval osobní zodpovědnost každého člověka a respektování zákonů. číst více..

Přehlídka středních škol a pracovního uplatnění

před 5 roky, 6.11.2019

Ve středu 6. listopadu jsme se v Klubu kultury zúčastnili burzy středních škol. Celkem 35 škol nabízelo žákům své učební či studijní obory. Byly zde účastny i některé firmy, které seznamovaly žáky s uplatněním na trhu práce. číst více..

Fake News

před 5 roky, 4.10.2019

Ve čtvrtek 3. října jsme se v kině Hvězda zúčastnili programu Českého rozhlasu Plus, který moderoval Michael Rozsypal. S hosty pořadu - novináři Václavem Moravcem a Kristýnou Guryčovou, politologem Milošem Gregorem a youtuberem Kovym debatovali naši žáci na téma, jak se vyznat v záplavě informací dnešního světa. číst více..

Vedeme ranní setkávání

před 5 roky, 20.9.2019

V pondělí 9. září připadlo vedení ranního setkávání na naši třídu. Připravili jsme si "ochutnávku" akcí pro žáky 9. ročníku. číst více..

Pomáháme prvňáčkům

před 5 roky, 20.9.2019

Prvňáčky jsme seznámili s tím, jak to chodí ve školní jídelně. číst více..