Absolventi 2019/2020 - 9.A

třídní učitelka VII.C

Třídní výlet na Macochu

před 5 roky, 13.5.2019

Na dny 24. - 26. června plánujeme školní výlet 8. A a 8. B na Chatu Macocha v Moravském krasu. číst více..

Osvěta

před 5 roky, 13.5.2019

V třídnické hodině 6. května proběhla osvěta na téma Minimalizace a třídění odpadů, se kterou vstupují členové ekotýmu postupně do jednotlivých tříd školy. Žáci byli seznámeni s principy 5R (REFUSE - ODMÍTNI; REDUCE - ZREDUKUJ; REUSE - ZUŽITKUJ; RECYCLE - ZRECYKLUJ; ROT - VYHOĎ). číst více..

před 5 roky, 1.5.2019

V letošním školním roce se 8. ročník vydal oslavit Den Země do Chřibů, kde jsme se zaměřili na zbytky stavby dálnice a s tím spojenou i osobnost Jana Antonína Bati. Trasa vedla po červené turistické značce z Bunče na Brdo a zpět a měřila cca 8 km. Ráno se před výjezdem zdálo, že si užijeme dostatek zimy a deště, ale v podstatě jsme nemuseli pláštěnku či deštník ani vytáhnout a při naší svižné chůzi nám zima rozhodně nebyla. číst více..

Vedeme ranní setkávání

před 5 roky, 29.4.2019

V pondělí 29. dubna jsme uváděli ranní setkávání, na kterém jsme všechny přítomné seznámili s dubnovými akcemi - Protidrogový vlak a třídenní environmentálně zaměřený pobyt na Sluňákově. číst více..

Sluňákov

před 5 roky, 26.4.2019

Ve dnech 15. - 17. dubna proběhl třídenní environmentální pobyt 8. ročníku na Sluňákově. číst více..