Absolventi 2022/2023 - 9.B

metodik prevence pro I. stupeň

CIRKUS HAPPY KIDS - Sobotní vystoupení

před 2 roky, 15.6.2022

Dnes byl poslední den s cirkusem Happy Kids před naší školou. Přišlo se na nás podívat spoustu rodičů, prarodičů, sourozenců a jiných kamarádů, kterým se (podle potlesku) naše vystoupení moc líbilo. Složili jsme šapitó a rozloučili jsme se s našimi cirkusáky, kteří už museli jet dál. Byl to týden plný zábavy, ale také dřiny a my už se těšíme, až si to budeme někdy moct zopakovat. číst více..

CIRKUS HAPPY KIDS - Páteční vystoupení

před 2 roky, 15.6.2022

Dnes vystupovala skupina B, a jelikož nám spolužáci ze skupiny A, včera ukázali, jak to bude celé probíhat, tak to všechno šlo velmi hladce. Stejně jako skupina A jsme nejdřív dopoledne vystupovali pro naše spolužáky, ale dnes se přišli podívat i děti ze školky. Odpoledne jsme mohli konečně ukázat našim rodičům, co jsme se naučili. číst více..

CIRKUS HAPPY KIDS začínáme :)

před 2 roky, 6.6.2022

Zahájení cirkusového týdne začalo představením, které si pro nás připravili cirkusáci z Happy Kids. Viděli jsme akrobata, klauny, žongléra a to i s ohněm a kouzelnice. Po tomto dech beroucím vystoupení proběhlo rozdělení dětí do jednotlivých disciplín, kde se přivítaly se svými trenéry. Od zítřka začínáme s nácvikem :) číst více..

Centrum ekologické výchovy Sluňákov - Den třetí

před 2 roky, 15.5.2022

náročném dni jsme se občerstvili v Lovecké chatě a opekli špekáčky. Třetí den exkurze jsme zhlédli krátký film o lovu vodních bezobratlých a vydali jsme se do tůňky na Sluňákově lovit tyto vodní tvory. Po obědě jsme navštívili Rajskou zahradu, Lesní chrám, Kouzelný les zvuků a pocitů a Sluneční horu. Před odjezdem jsme reflektovali náš pobyt promítnutím reportáží a prostřednictvím akční tvorby v přírodě z předchozích dnů. číst více..