Absolventi 2022/2023 - 5.B

před 5 roky, 31.12.2018

Vánoční povídání a zpívání si děti připravily jako poděkování rodičům za jejich péči. číst více..

Loutkové divadlo

před 5 roky, 31.12.2018

K vánoční náladě přispěla návštěva loutkového divadla. Pohádky O sněhulákovi a Vánoční pohádka se dětem líbily. Kouzlo starých loutek a krásné kulisy děti vtáhly do děje tak, že ani nehlesly. Rády se pak o přestávce protáhly. číst více..

Vánoční jarmark

před 5 roky, 31.12.2018

Díky zručným rodičům a šikovným dětem měli prváčci spoustu práce s prodejem výrobků. S pomocí spolužáků z 5.B stihli obsluhovat nejen u stolečku 1.B, ale také u stolečku své školní družiny. číst více..

Ježíškova dílna

před 5 roky, 31.12.2018

Klub kultury byl místem, kde se scházely děti ze škol a školek, aby si vyrobily drobné dárečky. Naši prváčci ukázali, že jsou samostatní a šikovní. Měli radost z vlastnoručních výrobků - a na některých si hned pochutnali :-) číst více..

Mikuláš

před 5 roky, 19.12.2018

5.prosince se děti těšily na Mikuláše a obávaly se čertů. Aby si zasloužily nadílku ve škole, plnily nejdříve úkoly. Když do třídy vstoupil Mikuláš s andělem a čertem, byla v některých dětech malá dušička. Protože jejich svědomí bylo čisté, čerta se bály zbytečně. Ke sladké nadílce přibyl i očekávaný Slabikář, pro některé děti prý "...nejkrásnější den mého života!..." číst více..