Absolventi 2022/2023 - 5.B

Žáci učí žáky

před 5 roky, 21.4.2019

Den učitelů byl výzvou pro odvážné žáky, kteří si vyzkoušeli roli učitelů. Do první 1. B přišli učit žáci 5. B a 3. B. V jejich hodinách se děti nenudily. číst více..

Předškoláci

před 5 roky, 21.4.2019

V březnu se přišli do prvních tříd podívat předškoláci. Někteří prváčci se tak setkali se svými kamarády a pozdravili svoje paní učitelky z mateřské školy. číst více..

Jak to chodí u mravenců

před 5 roky, 21.4.2019

V přírodovědném centru Trnka se děti dozvěděly hodně zajímavostí ze života mravenců. číst více..

První vysvědčení

před 5 roky, 21.4.2019

Než se prváčci dočkali svého prvního vysvědčení, měly možnost vybrat si z několika filmů. Na vysvědčení se těšili a měli z nich radost. číst více..

Nadílka

před 5 roky, 21.4.2019

Poslední předvánoční školní den byl plný překvapení. Prvním dárkem pro prváčky byla návštěva dětí z 5. B, které jim přišly popřát pěkné Vánoce a zazpívat. Potom si děti z 1.B popřály, předaly přáníčka a rozbalily dárky pod stromečkem. Slavnostní oběd s obsluhou čekal ve školní družině. A pak už jen pár dní do Vánoc … číst více..