Absolventi 2022/2023 - 5.B

Krychle

před 2 roky, 27.11.2021

V matematice si děti sestrojily krychle, které nápaditě ozdobily. číst více..

Prezentace krajů

před 2 roky, 22.11.2021

Děti si vybraly kraj, který někdy navštívily nebo jim je z nějakého důvodu sympatický a připravily krátkou prezentaci s výkladem. Nebyl to pro všechny zrovna lehký úkol jak na zpracování, tak na prezentování své práce. číst více..

Co nám dal adaptační pobyt?

před 3 roky, 25.10.2021

Se školní psycholožkou si děti zavzpomínaly na nedávný adaptační pobyt a vytvořily tak strom zážitků. Shodly se na tom, že více poznaly i samy sebe a našly si nové kamarády v obou třídách. číst více..

Bruslení

před 3 roky, 25.10.2021