Absolventi 2022/2023 - 5.B

Vánoční přání, slavnostní oběd

před 4 roky, 5.1.2020

Poslední školní den před Vánoci si děti popřály a předaly přáníčka kamarádům. S klavírním doprovodem Ondráška jsme si zazpívali několik koled. Na oběd bylo slavnostně prostřeno ve školní družině a tentokrát jsme si všichni pochutnali bez fronty v jídelně. Děkujeme starším žákům za obsluhu. číst více..

Vánoční jarmark

před 4 roky, 5.1.2020

Na vánoční jarmark děti vyrobily doma s rodiči pěkné vánoční výrobky a s velkou chutí je úspěšně prodávaly. Počítání s penězi přešlo z hodin matematiky do reality. číst více..

Mikuláš

před 4 roky, 9.12.2019

I naši školu navštívil Mikuláš, andělé a čerti. V jejich přítomnosti děti ztratily na chvíli řeč a zpytovaly svědomí. Ale protože v každém je především dobré srdíčko, andělé všem rozdali sladkou odměnu. číst více..

Galerie - Kouzelné barvičky

před 4 roky, 9.12.2019

Děti při návštěvě Galerie Slováckého muzea mohly mezi obrazy a plastikami používat barvy a vodu i svačit. To běžný návštěvník nesmí. Vše probíhalo pod dohledem paní Martykánové, která děti seznamovala s nekonečným světem barev. Cestička z barevných výkresů seskládaná podle odstínů sváděla k pěkné procházce mezi uměleckými díly. číst více..

Druhý krok

před 5 roky, 16.10.2019

V tomto školním roce se budou děti s paní psycholožkou věnovat emocím. První část se nazývá Empatie a je zaměřená především na schopnost rozpoznávat emoce u sebe i u druhých lidí. číst více..