třídní učitelka IX.A

Vánoční čas

před 4 měsíci, 4.1.2024

V rámci třídnických hodin jsme se ve čtvrtek 21. prosince vydali do předvánočního Uherského Hradiště. Dokoupili jsme poslední dárečky a pochutnali si na dobrém jídle. Poté jsme pokračovali do Sport Centra Morava. Někteří si užívali na trampolínách, jiní hráli bowlig. Společné chvíle jsme si užili. číst více..

Drogová prevence

před 4 měsíci, 13.12.2023

Ve středu 13. 12. 2023 jsme měli přednášku o využití psů v odhalování kriminální činnosti. Policista, který je psovodem, žáky seznamoval s nebezpečím drogové závislosti. Závěrem jsme měli možnost zhlédnout ukázku práce policejního psa, který vyhledával drogy. číst více..

Vánoční jarmark

před 4 měsíci, 13.12.2023

Dne 8.12. proběhl tradiční Vánoční jarmark. Někteří se zapojili do prodeje u třídního jarmarku, jiní pomáhali u prodeje občerstvení pořádaném školou. Výdělek z třídního jarmarku bude použit na výdaje spojené s polonézou. Přispěli jsme také na dobročinnou sbírku. číst více..

ÚŘAD PRÁCE V UHERSKÉM HRADIŠTI

před 5 měsíci, 6.12.2023

Dne 28.11. jsme se zúčastnili přednášky na ÚP v Uherském Hradišti. Vyzkoušeli jsme si testy profesní orientace, poslechli si přednášku o Vojenské škole v Moravské Třebové a hlavně jsme byli seznámeni se SŠ ve Zlínském kraji. Na závěr jsme dostali letáčky a odkazy na web, kde můžeme hledat informace o SŠ. číst více..