třídní učitelka IX.A

Začínáme s polonézou

před 2 měsíci, 4.3.2024

Začínáme s nácvikem polonézy. Je pátek 1. března 14 hodin. Všichni čekáme u tělocvičny. Jdeme na to. Nejprve rozcvička, poté nácvik základního tanečního kroku, dále různé figury a k tomu ještě i zvedačka. Byli jsme moc šikovní. Všem se nám dařilo držet taneční krok. číst více..

Dny prevence

před 2 měsíci, 14.2.2024

Týden prevence organizuje ŠPP a probíhá od roku 2011. Letos měla naše třída poslední přednášky. První téma se jmenovalo Život se mnou, druhé Život na svobodě. Následovalo rozdělení do skupin a zpracování jednotlivých témat. Ještě nás čeká prezentace těchto témat v pátých třídách. číst více..

Filmový klub

před 2 měsíci, 9.2.2024

V den předávání vysvědčení (31. 1. 2024) se konal filmový klub. Téma znělo: PŘIJMI POMOC, POSKYTNI POMOC. Důležitost pomoci spočívá v tom, že nám umožňuje navzájem se podporovat a pomáhat si v různých situacích. Pomoc dávat je důležité, protože tím můžeme ovlivňovat životy druhých. Když se rozhodneme pomáhat, můžeme přinést ostatním pocit radosti a sounáležitosti. Pomoc přijímat je neméně důležité, protože nám dává příležitost projevit důvěru a otevřenost vůči ostatním. To nám umožňuje růst, učit se a rozvíjet se. Žáci naší třídy si mohli vybírat z osmi nabízených filmů. Po jejich zhlédnutí následovala diskuse k tématu filmu. číst více..

Veletrh virtuálních firem

před 2 měsíci, 9.2.2024

Každoročně žáci devátého ročníku pořádají veletrh firem. Ani letos tomu nebylo jinak. Veletrh se konal v tělocvičně 30. ledna od 10 do 11:30 hodin. Žáci představili svoje firmy u osmi stánků. Podívat se na ně a poslechnout si informace o jejich firmě přišlo mnoho žáků naší školy. číst více..

Poslední společné chvíle roku 2023

před 4 měsíci, 4.1.2024

Poslední školní den roku 2023 se nesl v duchu Vánoc. Po ranním setkávání jsme se těšili na společné chvíle. Někteří žáci si pro spolužáky připravili různé aktivity. Všechny nejvíc zaujal a bavil vánoční kahoot. Společně jsme v jídelně zasedli ke slavnostnímu obědu. S přáním krásných Vánoc jsme se rozloučili a odcházeli domů na prázdniny. číst více..