třídní učitelka IX.A

před 1 rokem, 9.12.2022

Ani letos na nás Mikuláš nezapomněl. Nejprve jsme museli vyřešit skládačku a potom najít ukryté sladkosti. Podařilo se! číst více..

Louskáček

před 1 rokem, 9.12.2022

V pátek 2. prosince jsme se vydali do Klubu kultury na scénické provedení baletu Petra Iljiče Čajkovského Louskáček. Na představení jsme se moc těšili, protože se jednalo o dětské představení. Vystupovali zde také žáci naší školy. V hlavní roli se představila dívka z 9. ročníku. číst více..

21. 11. 2022 Sex je náš, když ho znáš

před 1 rokem, 22.11.2022

V kině Hvězda jsme si poslechli přednášku Doc. PhDr. Dr. phil. Laury Janáčkové, CSc., která je docentkou klinické psychologie v Sexuologickém ústavu. Tato přednáška se týkala sexuální výchovy žáků posledních ročníků ZŠ a studentů SŠ. Zabývala se vývojem sexuality od narození, fenoménem lásky a výběru partnera, problematikou a riziky aktivního sexuálního života. Zvláštní pozornost byla věnována tématům pohlavně přenosných chorob, nechtěného těhotenství, sexuální kriminality včetně zneužívání nezletilých. číst více..

Fakespace - 16. 11. 2022

před 1 rokem, 16.11.2022

Zúčastnili jsme se worshopu, který se zabýval dezinformacemi. Všechno, co je na internetu, není nutně pravda. Worhshop měl za úkol přispět k uvědomění si mediálních nástrah. číst více..

ERASMUS DAYS - 14. října

před 1 rokem, 14.11.2022

Tento rok slaví ERASMUS 35. výročí. Naše škola se také zapojila do oslav. Členky ŽP seznámily spolužáky s projektem, jeho cíli a zapojenými zeměmi. Jednotlivci obdrželi drobné dárečky s logem Erasmu. Celá škola se sešla na náměstíčku a zazpívali jsme si písničku, kterou složili členové školní kapely. číst více..