třídní učitelka IX.A

před 1 rokem, 14.11.2022

Na pondělní třídnickou hodinu si pro nás žákovský parlamentu nachystal "halloweenskou party". V hodině jsme se vydali po stopách Halloweenu, sledovali jsme připravenou prezentaci. Někteří z nás přišli v halloweenských kostýmech a nakonec jsme si zatančili. číst více..

Třídnická hodina

před 1 rokem, 14.11.2022

Žákyně naší třídy si připravily společnou aktivitu: poznej předmět. číst více..

Výlety

před 2 roky, 29.6.2022

Na výletech nám přálo počasí, chvílemi bylo až moc velké horko, avšak návštěva Mladečských jeskyní nám to pomohla zvládnout, tam jsme se trochu ochladili. Žákům se zde velmi líbilo. Všichni se těšili na návštěvu Loštic, kde jsme měli objednaný oběd v místní restauraci a pak už hurá a skoro všichni se vydali na nákup tvarůžků, aby něco přivezli z výletu. Zastavili jsme se také u hradu Bouzova. Druhý den se většina žáků s chutí zapojila do závodění na motokárách. Poslední den nám Kunovský les poskytl příjemný chládek. Žáci se zabavili sportovními aktivitami. číst více..