Absolventi 2022/2023 - 5.B

Vůně medu

před 4 roky, 23.11.2020

Ve třetí třídě jsme včas navštívili v Trnce výukový program Vůně medu, na který jsme nemohli jít ve druhé třídě. Seznámili jsme se s nelehkým a složitým životem včel (i včelaře). A nechyběla ochutnávka medů. :-) číst více..

Návrat do lavic?

před 4 roky, 23.11.2020

Když jsme si před prázdninami vyzvedávali vysvědčení, s některými spolužáky jsme se viděli poprvé po několika měsících. Dokonce jsme se s jedním spolužákem museli rozloučit, protože se přestěhoval. Letos se jarní historie opakuje na podzim. Ještě že jsme si stihli aspoň zabruslit. číst více..

Návrat do lavic

před 4 roky, 24.6.2020

V květnu jsme začali připravovat celou školu a třídy na návrat skupinek dětí do školy. V naší třídě bylo obsazeno všech 15 lavic. Nejdříve si děti přestěhovaly všechno učení z domu opět do třídy. Svačinovou přestávku zpestří někdy pohádka, ale po čase ve třídě následuje pobyt v atriu. Oběd probíhá poněkud zvláštně - každý sedí sám a paní asistentky dětem odnáší tácky. Po obědě neodchází děti do družiny, ale za dětmi do třídy přichází paní vychovatelka.Samozřejmě probíhalo i učení. Ale teď už se děti i třída chystají na opravdové prázdniny. číst více..

Domácí učení

před 4 roky, 24.6.2020

Během uzavření škol se děti učily doma s pomocí svých rodičů. Z jedné strany týdenního plánu bylo najednou stran třeba deset i více. Rodiče se dětem věnovali jak nejlépe dovedli a stíhali i jiné aktivity než učení. Po návratu do školy děti doma probírané učivo uměly. Velký dík všem rodičům. číst více..

Návštěva radnice

před 4 roky, 3.2.2020

V rámci putování za zaměstnáním rodičů jsme navštívili radnici v Uherském Hradišti. Děti si prohlédly obřadní síň, obřadní řetězy pana starosty i kolébku, ve které možná kdysi ležely. Krásná výzdoba místností se dětem velmi líbila. číst více..