Absolventi 2022/2023 - 5.B

Netradiční školní aktovky 19. 6.

před 11 měsíci, 19.6.2023

V pondělí 19. června jsme se zapojili do výzvy 9. A a přinesli jsme si školní věci v netradičních "aktovkách". číst více..

Běh Kunovským lesem 1. 6.

před 11 měsíci, 11.6.2023

Den dětí jsme si připomněli v přírodě. Zapojili jsme se do tradičního běhu Kunovským lesem. Protože jsme byli nejmladší, naše 4 družstva vybíhala na trať mezi prvními. Po doběhu jsme strávili i zbytek dopoledne v lese - sportem, hrami, povídáním. číst více..

Dravci 2. 5.

před 1 rokem, 6.5.2023

V úterý po prodlouženém víkendu jsme se vydali místo prvních dvou vyučovacích hodin do Kunovského lesa. Čekal tam na nás program společnosti SEIFEROS Dravci. Strávili jsme příjemný čas v přírodě a odnesli jsme si také spoustu nových vědomostí. číst více..

Den Země - Hradčovice 25. 4.

před 1 rokem, 1.5.2023

Den Země - svátek naší planety - jsme si připomněli exkurzí do Hradčovic, kde na nás čekala naučná stezka. Den jsme si užili, i když počasí nám úplně nepřálo. číst více..

Jeden svět na školách 17. 4.

před 1 rokem, 1.5.2023

V pondělí 17. dubna jsme navštívili kino Hvězda, abychom zhlédli v rámci programu JSNS tři krátké dokumentární filmy - Oáza, Na střídačku a Jasmíniny dva domovy. Po projekci jednotlivých filmů následovala vždy krátká beseda. SNS číst více..