Absolventi 2022/2023 - 5.B

Vánoce za dveřmi 21. + 22.12.

před 1 rokem, 27.12.2022

Poslední dva dny roku 2022 strávené ve škole měly formu třídnických hodin. Ve středu jsme plnili obálky andělské pošty, vypravili jsme se také na procházku do vánočního města. Ve čtvrtek jsme byli zvědaví na obsah obálek andělské pošty, čekali jsme také, co bude pod stromečkem. Před odchodem ze školy ještě výborný oběd a hurá na vánoční prázdniny. číst více..

Vánoční jarmark 9. 12.

před 1 rokem, 10.12.2022

V pátek 9. prosince proběhl školní vánoční jarmark. Několik týdnů před tímto dnem jsme připravovali výrobky určené k prodeji v našem třídním stánku. Naše výrobní a prodejní úsilí bylo korunováno zaslouženým výdělkem, který využijeme pravděpodobně na výlet, určitě něco i promlsáme. číst více..

Barevný týden 5. 12. - 9. 12.

před 1 rokem, 10.12.2022

Barevný týden odstartovala v pondělí zelená barva a zároveň jsme hledali mikulášskou nadílku. V úterý jsme se převlékli do bílé, středa patřila červené, čtvrtek se rozsvítil zlatou a žlutou, týden jsme završili v pátek barvou fialovou. číst více..

Pečení perníčků 28. 11.

před 1 rokem, 30.11.2022

Poslední listopadové pondělí jsme se sešli po vyučování ve školní kuchyňce s cílem napéct voňavé perníčky. To se podařilo na jedničku. Část zabalíme na školní vánoční jarmark, část máme na mlsání. Strávili jsme společně odpoledne plné legrace. číst více..

Dentální prevence 18. 11.

před 1 rokem, 18.11.2022

Páteční český jazyk a procvičování zdvojených souhlásek tentokrát nahradily dvě studentky zubního lékařství, které si pro nás připravily zajímavou prezentaci o zubní péči. Prakticky jsme si také vyzkoušeli, jak správně ošetřovat naše zoubky. číst více..