Absolventi 2021/2022 - 9.C

třídní učitelka V.A

Náš únor

před 2 roky, 20.3.2022

V průběhu února jsem se akcí nezúčastnili, ale opět jsme se setkali v hodinách výtvarné výchovy, kde jsme dokončili naše postavy v pohybu a mohli je konečně ukázat celé škole. V hodinách tělocviku jsme posilovali, zvládali opičí dráhy a hráli míčové hry. číst více..

Náš leden

před 2 roky, 20.2.2022

V lednu jsme moc společných hodin neměli, ale i tak jsme stihli hodinu výtvarné výchovy, kde jsme pracovali ve skupinkách na postavách v pohybu. Užili jsme si také společnou hodinu tělocviku, kdy jsme vyzkoušeli nové opory v bráně. číst více..

Vánoce a třídnické hodiny

před 2 roky, 2.1.2022

Poslední dva dny ve škole jsme strávili společně nejen ve třídě, ale i na školním hřišti. Hráli jsme deskové hry, dívali se na filmy, tancovali a v závěru jsme si nadělili vánoční dárečky a společně jsme usedli ke slavnostnímu obědu. číst více..

Náš prosinec

před 2 roky, 2.1.2022

Prosinec byl posledním měsícem tohoto kalendářního roku. Hledali jsme společnými silami mikulášskou nadílku na školním hřišti, společně napekli lahodné perníčky, v tělesné výchově postavili výtvory z čerstvě napadaného sněhu a společně jsme pracovali v suplovaných hodinách na projektu z pracovní výchovy. číst více..

Náš listopad

před 2 roky, 3.12.2021

V průběhu listopadu se událo mnoho věcí. Naše třída byla v karanténě, takže jsme si zopakovali hodiny online. Samozřejmě jsme se těšili zpět do školy, protože výuka na dálku není v 9. ročníku zrovna nejlepší. Společně jsme si užili hodiny informatiky a výtvarné výchovy. Poslední listopadový den jsme vyrazili na zážitkové dny do SŠPHZ, kde jsme se zúčastnili několika dílniček, které si pro nás SŠ nachystala. číst více..