Absolventi 2021/2022 - 9.C

třídní učitelka V.A

Náš říjen

před 3 roky, 31.10.2021

V měsíci říjen jsme si kromě adaptačního pobytu také užili hodiny tělesné výchovy v krásném a barevném podzimním období. V hodinách výtvarné výchovy jsme se zdokonalili v kresbě tuší a někteří si vylepšili masky ze sádry. Pomohli jsme životnímu prostředí sběrem odpadků okolo školy. Jako velké finále jsme si udělali první fotky v našich absolventských mikinách, které se nám opravdu líbí. číst více..

Adaptační pobyt - Mlýnky

před 3 roky, 22.10.2021

V dnech 13. - 15. října jsme se jako třída vydali na adaptační pobyt na Mlýnkách. Počasí nám vyšlo skvěle, aktivity nás bavily, jen únava se projevila hned po prvním dni. Těšíme se na další společné zážitky. číst více..

Naše září

před 3 roky, 4.10.2021

Během září jsme zažili spoustu zábavy ve společných hodinách. Hodiny výtvarné a tělesné výchovy venku. Hodiny informatiky, kde jsme se blíže seznámili s absolventskými pracemi, a také na třídnických hodinách, kde jsme se domlouvali na absolventských mikinách nebo pracovali na týmovém puzzle. V následujícím měsíci se můžeme těšit na adaptační pobyt na Mlýnkách. číst více..

Zahájení školního roku 2021/2022

před 3 roky, 22.9.2021

Ve středu 1. září 2021 jsme se zase po roce vrátili na školní hřiště, kde jsme společně zahájili nový školní rok. číst více..

Výlet - Kroměříž

před 3 roky, 27.6.2021

V pátek 25. června jsme se vydali na náš poslední výlet do Podzámecké zahrady v Kroměříži. Také jsme navštívili zrcadlový sál. A jak už to tak bývá, tak na vlak občas člověk musí běžet :). číst více..