Absolventi 2021/2022 - 9.C

třídní učitelka V.A

Návštěva MěÚ a společné vaření v kuchyňce

před 3 roky, 25.6.2021

Ve čtvrtek 24. června jsme navštívili Městský úřad v Uherském Hradišti, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí. Poté jsme se vrátili do školy, kde jsme si společně uvařili ve školní kuchyňce vynikající oběd. číst více..

Výlet - Ostrožská Nová Ves

před 3 roky, 25.6.2021

Ve středu 23. června jsme vlakem vyrazili do Slováckého dvora na minigolf. Hráli jsme ve skupinkách a užili jsme si spoustu zábavy. číst více..

Sluňákov - den třetí

před 3 roky, 18.6.2021

Pátek byl náš poslední den. Hned po snídani jsme vyrazili prozkoumávat stavby okolo Sluňákova. Navštívili jsme ,,Noemovu archu" a ,,Sluneční horu" – obě jsou velmi zajímavé stavby. Na úplný závěr jsme postavili náš největší zážitek z přírodních materiálů z předešlých dnů a nakonec jsme si ještě popovídali s instruktory. Po obědě už byl čas vyrazit domů! Moc jsme si to užili a velké poděkování patří panu učiteli Dušanu Žváčkovi a obzvlášť slečně asistentce Alence Holčíkové. číst více..

Sluňákov - den druhý

před 3 roky, 18.6.2021

V úterý nás čekal kratší výšlap po CHKO Litovelské Pomoraví. Vyšli jsme tedy hned po snídani, po krátké chvíli jsme se dostali do lesa, kde jsme přecházeli spadlé kmeny stromů, také jsme se prodírali kopřivami a narazili jsme na pár myší. Měli jsme asi dvě zastávky, kde jsme hráli hry, a také jsme přebrodit potok a nakonec jsme si opekli špekáčky. Odpoledne nás čekalo stavění raftů a jejich následné testování. Kluci dokonce raft převrhli a skončili ve vodě (úmyslně :-). Večer jsme si zatančili Just Dance a taky jsme si užili krásný západ slunce. číst více..

Sluňákov - den první

před 3 roky, 18.6.2021

Hned po příjezdu na Sluňákov jsme se potkali s instruktorkou Romčou a šli jsme se seznámit s ubytováním a okolím. Odpoledne jsme se pak vydali lovit ,,potvory" z jezírka. Po večeři jsme se všichni rozhodli navštívit nedaleký obchod, protože jsme potřebovali větší zásoby pití na další den. První den jsme zakončili společným hraním her, který společně s námi, i když na dálku, prožívala i paní učitelka Březinová přes videokonferenci. číst více..