Absolventi 2022/2023 - 5.B

Návštěva knihovny Bedřicha Beneše Buchlovana

před 3 roky, 22.9.2021

22.9. jsme se těšili na besedu s paní spisovatelkou, která bohužel onemocněla. Ale paní knihovnice si připravily výborný náhradní program. Děti si zopakovaly barevné třídění knih v knihovně podle žánru, řazení jmen spisovatelů podle abecedy a vyhledání konkrétní knihy. To nebylo zrovna lehké, ale příště to děti zvládnou bez pomoci. Kdo chtěl, mohl si vybrat a vypůjčit knihu domů, takže někteří odcházeli s několika knihami v ruce. Málem četli při chůzi. :-) číst více..

Nový školní rok

před 3 roky, 22.9.2021

1.září jsme zahájili nový školní rok a doufáme, že si užijeme spolužáky i třídu živě a ne přes počítač. číst více..

Den dětí

před 3 roky, 21.6.2021

Jako každý rok i letos žáci devátých tříd připravili pro mladší děti soutěže a hry na školním hřišti. číst více..

před 3 roky, 21.6.2021

Den Země byl poněkud nevlídný, tak jsme se sice vydali plnit úkoly ven, ale zima a déšť nás brzy zahnali zpět do třídy. číst více..

Rotační výuka

před 3 roky, 21.6.2021

Konečně jsme se dočkali a potkali se po několika měsících zase ve své třídě a mohli k učení používat různé pomůcky. Děti si převzaly Výpis vysvědčení za 1. pololetí a společně jsme si sepsali na tabuli i každý sám za sebe Co bylo pro mě důležité? Bez čeho bych se obešel/obešla? Co nechci zapomenout? Co všechno chci ještě říct? číst více..