Absolventi 2022/2023 - 5.B

Jeden svět na školách (JSNS)

před 2 roky, 25.3.2022

Děti shlédly tři dokumentární filmy s následující krátkou diskusí k obsahu filmu. Dokumenty: Ostrov odpadů (životní prostředí, environmentální chování), #lockdocks (život s nemocí Covid-19), Bertha a Wolfram (život s nemocí, přátelství, občanská angažovanost) číst více..

Vánoční přání a slavnostní oběd

před 2 roky, 2.1.2022

Během dopoledne popřál všem k Vánocům pan ředitel - ovšem online. Děti si přály samozřejmě osobně. Předávaly si přáníčka, která vyrobily ve škole nebo doma. Stihly si i zahrát jednu ze dvou nových her, které dostaly do třídy a také zazpívat koledy s klavírním doprovodem spolužáků. Den ve škole končil slavnostní obědem včetně vánočního cukroví. Příjemné bylo i to, že děti nemusely stát frontu na jídlo, protože o pozornou obsluhu se postarali žáci 8.A a 8.B. Děkujeme. :-) číst více..

Těšíme se na Vánoce, 22.12.2021

před 2 roky, 2.1.2022

Poslední den ve škole uběhl rychle a děti si ho hezky užily. Nejdříve vyráběly přáníčka pro vedoucí kuchařku, která odchází do důchodu. Jistě ji potěší, protože děti byly velmi nápadité. Druhou hodinu strávily s panem učitelem Martinem Holčíkem a velmi dobře se bavily hereckými etudami. Zábavné aktivity ukončili zpíváním koled. číst více..

Ranní setkávání 29.11.2021

před 2 roky, 13.12.2021

Ranním setkáváním jsme tak trochu zahájili Advent ve škole. Naučili jsme se málo známou píseň o svatém Ambrožovi a požádali jsme pana ředitele o zapálení první svíčky na adventním věnci. číst více..

Dopravní hřiště

před 3 roky, 27.11.2021

Na dopravním hřišti jsem letos byli osobně, ale děti si vytvořily i svoje. :-) číst více..