Absolventi 2022/2023 - 5.B

Pomozte dětem

před 3 roky, 21.6.2021

Svými obrázky a výrobky děti pomohly k výzdobě televizního studia pro pořad Pomozte dětem. číst více..

Společné chvilky

před 3 roky, 21.6.2021

Kromě učení jsme společný čas online trávili i jinak. číst více..

Hosté na distanční výuce

před 3 roky, 21.6.2021

Když už jsme se potkávali při učení a nemuseli do školy, pozvali jsme si bývalé spolužáky na kus řeči číst více..

A zase domácí učení ...

před 4 roky, 23.11.2020

Už se zase učíme doma … Ale tentokrát se učíme po skupinkách přes počítač. Naučili jsme se používat Classroom, ovládat rychle mikrofon, kameru, připojit se přesně v daný čas, čekat, až dostaneme slovo, ukázat něco přesně na kameru ... a spoléhat se na sebe. Děti ze 3.B to umí. :-) číst více..

Uherské Hradiště - město královské

před 4 roky, 23.11.2020

V září a v říjnu s námi chodila do školy budoucí paní učitelka Terezka. Připravila nám velmi zajímavý projekt "Město královské". Vytvořili jsme si kroniku, za splněné úkoly získávali "peníze" – brachtáty, a za ně si kupovali cechy jako řemeslníci v dávné minulosti města královského – v Uherském Hradišti. číst více..