Absolventi 2022/2023 - 5.B

Od 1.B do 4.B

před 2 roky, 3.7.2022

Čtyři roky uplynuly jako voda a máme tady prázdniny. Podívejme se aspoň na pár minulých chvil. Hodně štěstí v páté třídě!!! číst více..

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

před 2 roky, 28.6.2022

Krátce po výletě se třída vydala na dopravní hřiště. Tentokrát děti čekalo opakování pravidel silničního provozu pro cyklisty, test z těchto pravidel a jízda zručnosti na kole. číst více..

Výlet

před 2 roky, 28.6.2022

Horký den 22.6.2022 byl termínem školního výletu 4.A i 4.B. Děti navštívily Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. číst více..

CIRKUS

před 2 roky, 28.6.2022

Po několika letech měli žáci naší školy opět možnost vstoupit do manéže cirkusu Happy Kids. Z naší třídy se přihlásily skoro všechny děti a myslím, že nelitovaly. Vystoupení se jim povedla. :-) číst více..

DEN DĚTÍ

před 2 roky, 24.6.2022

Tradičně si deváťáci na 1. června připravili pro mladší spolužáky řadu sportovních soutěží a pro zpestření vědomostní kvíz. Díky skvělé organizaci děti plynule přecházely mezi stanovišti s časem na svačinu. Den byl slunečný, takže si všichni užili veselé dopoledne. číst více..