třídní učitelka IX.A

TV na sněhu

před 5 roky, 22.3.2019

Ve středu 30. 1. jsme opět využili výborných sněhových podmínek a tentokrát jsme na školním hřišti stavěli "hladovou zeď" číst více..

Aktivity na sněhu v Kunovském lese

před 5 roky, 21.2.2019

V úterý 29. 1. jsme se místo běžné TV v tělocvičně vypravili se sáňkami a bobami do Kunovského lesa. Počasí i sněhová nadílka nám přála, všichni jsme sněhovou TV užili. číst více..

Vánoční besídka a slavnostní oběd

před 5 roky, 2.1.2019

Poslední den školního roku 2018 probíhal v duchu společného setkání v tělocvičně, společného zpěvu koled a třídní vánoční besídky, předávání dárečků a slavnostního oběda. Věřím, že všechny přítomné děti si slavností atmosféru užily a po příchodu domů Vám sdělily vánoční poselství, jak je důležité si říct, že se máte rádi a k tomu se obejmout.. číst více..

Vánoce ve Slováckém muzeu

před 5 roky, 2.1.2019

V úterý 18. 12 naše třída zavítala do Slováckého muzea na tvořivé dílničky, ze kterých si děti odnesly výrobky symbolizující blížící se vánoční svátky. Děti si vyzkoušely pečení a zdobení perníčků a lineckého cukroví, zhotovily miniaturní betlém a vytvořily vánočního kapříka. číst více..

Vánoční jarmark

před 5 roky, 2.1.2019

V pátek 14. prosince se ve škole konal tradiční vánoční jarmark. Předvánoční atmosféru zahájila pěvecká produkce v atriu školy. Věřím, že pro mnohé všude vládla adventní nálada. Žáci naší třídy aktivně prodávali různé dobroty a vlastnoručně vyrobené dárečky. Všem, kteří se u našeho stánku zastavili a přispěli, děkujeme. Vybralo se 2000 Kč, které použijeme na cestovné pro blížící školu v přírodě. číst více..