třídní učitelka IX.A

Vánoční jarmark

před 5 roky, 2.1.2019

V pátek 14. prosince se ve škole konal tradiční vánoční jarmark. Předvánoční atmosféru zahájila pěvecká produkce v atriu školy. Věřím, že pro mnohé všude vládla adventní nálada. Žáci naší třídy aktivně prodávali různé dobroty a vlastnoručně vyrobené dárečky. Všem, kteří se u našeho stánku zastavili a přispěli, děkujeme. Vybralo se 2000 Kč, které použijeme na cestovné pro blížící školu v přírodě. číst více..

Adventní punčování

před 5 roky, 2.1.2019

V pondělí jsme poslední vyučovací hodinu věnovali přípravě punče. Po přípravě lahodného moku žáci nabyté zkušenosti zúročili v českém jazyce při popisu pracovního postupu. číst více..

Výukový program Zdravá pětka

před 5 roky, 2.1.2019

Ve čtvrtek 22. 11. naše třída opakovaně absolvovala výukový program zaměřený na zdravý životní styl, především v oblasti zdravého stravování. Paní lektorka seznámila žáky v rámci dvouhodinového bloku zábavnou a interaktivní formou se zásadami zdravého stravování. Cílem programu bylo motivovat děti k automatickému přijetí zásad zdravé výživy a jejich přirozené implementaci do životního stylu. číst více..

Zápis z Třídní schůzky ze dne 20.11.2018

před 6 roky, 23.11.2018

Vážení rodiče, posílám stručný zápis z Třídní schůzky. číst více..

3.Bruslení

před 6 roky, 17.11.2018

Ve čtvrtek 15.11.2018 jsme společně se 4. B absolvovali poslední bruslení v tomto kalendářním roce. Na ledové ploše se prolínal hokej, slalomové a člunkové dráhy s volným bruslením. Za třídu děkuji panu Kropáčovi, který dětem umožnil chůzi bez zátěže a postaral se o odvoz bruslí. číst více..