Absolventi 2021/2022 - 9.C

třídní učitelka V.A

Pololetní vysvědčení a filmový klub

před 3 roky, 4.2.2021

V den pololetního vysvědčení jsme si jako třída uspořádali netradiční filmový klub. Kvůli vládním opatřením jsme nemohli jít do školy. Svůj ostrov si tedy každý udělal doma po svém. Někdo kreslil, další vyráběl nebo tvořil, prostě všichni si kreativně navrhli svůj ostrov radosti a ostrov každého z nás má své místo ve společné koláži třídy 8. C. číst více..

Poslední den ve škole, aneb místo sněhu listí

před 3 roky, 24.12.2020

V pátek 18. prosince jsme se dostali v roce 2020 naposledy do školy, abychom se mohli rozloučit a popřát si krásné vánoční svátky. Nejprve jsme čas společně trávili ve třídě, pak jsme vyrazili do Kunovského lesa nakrmit zvířátka. Že z toho vzniknou, tak nádherné fotky nikdo netušil. No posuďte sami :). číst více..

Zahájení školního roku 2020 - 2021

před 4 roky, 2.9.2020

Netradičně tradiční zahájení nového školního roku jsme zvládli i s prohlídkou sportovního areálu Mojmír. číst více..