ADAPTAČNÍ POBYT

před 16 dny, 8.10.2019

Ve dnech 11. 9. – 13. 9. 2019 se třída 6.B zúčastnila adaptačního pobytu s indiánskou tématikou na Mlýnkách u Radějova. Program celého pobytu byl velmi bohatý: seznamovací hry, rozdělení kmenů podle přírodních živlů, malování na kameny, spolupráce - handicapy, outdoorové aktivity, výroba korálkových ozdob, zapálení menhiru, pouštění lampiónu přání a spousta dalších aktivit. číst více..

Slovácké divadlo - Malá scéna

před 1 měsícem, 13.9.2019

V pátek 27.9. jdeme na představení Bílá velryba - Malá scéna. Vstupné 70,- Kč (hrazeno z třídního fondu). Odchod ze školy po 2.vyučovací hodině - příchod do školy 12:00. číst více..

Třídní výlet ŽÍTKOVÁ

před 4 měsíci, 27.6.2019

číst více..

Pomněnkový den

před 5 měsíci, 27.5.2019

Pomněnkový den – den pohřešovaných dětí. Doprovodným programem byla interaktivní „bubnové“ show Tokhiho. Prostřednictvím interaktivního působení bylo dětské obecenstvo vtaženo do problematiky a zároveň vzděláváno. Součástí programu byla prezentace videospotů s tématikou pohřešovaných dětí a beseda na téma bezpečného chování směřující k předcházení rizikových situací. číst více..