třídní VI.A

Noc s Andersenem 29.3.

před 5 dny, 15.4.2019

Noc s Andersenem pro nás znamenala v letošním školním roce nejen čtení, výborné pizzy, stezku odvahy, spoustu legrace, ale také loučení s asistentkou Gabčou. Někteří byli ze všech těchto momentů tak vykolejení, že se jim nepodařilo vůbec usnout. Podle toho jsme ráno vypadali všichni. číst více..

Fotografování třídy

před 5 dny, 15.4.2019

Na konci března proběhlo fotografování třídy. Potřebovali jsme fotku na památku pro asistentku Gabču Salfickou, která se s námi loučila. číst více..

Vyučování naruby 28.3.

před 5 dny, 15.4.2019

Poslední březnový čtvrtek, když měli svátek naši učitelé, jsme si s nimi vyměnili místo. Stáli jsme u katedry, učitelé seděli v lavicích. Proběhlo vyučování naruby. číst více..

Den prevence 28.1.

před 5 dny, 15.4.2019

Závěr ledna tradičně patří u nás ve škole Dnům prevence. Jako šesťáci jsme letos absolvovali témata Kyberšikana, První pomoc a Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Tulip. Následně jsme vytvořili prezentace a získané poznatky předávali na 1.stupeň. číst více..

Výroba oblíbených slizů

před 5 dny, 15.4.2019

Slizy jsou stále oblíbenou záležitostí k relaxaci - žáků. Několika fotografiemi si připomeňme jejich výrobu - předvánoční. číst více..