Ranní potlach

před 1 měsícem, 17.3.2021

Během distanční výuky se setkáváme na RANNÍM POTLACHU a společně sdílíme příjemné chvíle. Bavíme se různými aktivitami. číst více..

Pololetní vysvědčení a filmový klub

před 2 měsíci, 2.2.2021

Letošní předávání pololetního vysvědčení bylo zcela odlišné. Probíhalo totiž on-line. Každý z žáků měl možnost nahlédnout do elektronické žákovské knížky na svoje známky a podívat se na hodnocení distanční výuky z pohledu učitelů. V on-line prostředí jsme si vyzkoušeli filmový klub. Tématem bylo vytváření ostrovů radosti. Inspirovali jsme se filmem V hlavě. číst více..

Vánoce u nás doma

před 3 měsíci, 5.1.2021

číst více..

před 4 měsíci, 18.12.2020

V pátek 18. prosince jsme se společně sešli ve škole. Důvodem byla vánoční besídka. Poslechli jsme si vánoční přání od pana ředitele. Tentokrát netradičně online. Zahráli jsme si různé kvízy, vyráběli jsme přáníčka. poslechli jsme si také koncert kapely. Učitelé nám zahráli několik koled. Někteří žáci si předali dárky. Vybrali jsme také peníze na naše spolužáky z Afriky, aby měli stejnou možnost studovat, tak jako ji máme my. Vypravili jsme se na vycházku do lesa, kam jsme nesli pamlsky v podobě mrkví a jablíček lesní zvěři. S přáním krásných Vánoc a zdraví v novém roce jsme se rozloučili. číst více..