Exkurze do Letu

před 3 dny, 16.6.2019

Využili jsme nabídku Esterčiny maminky a jeli jsme se s dětmi podívat do Letu. U brány si nás převzali dva průvodci, kteří nás provedli výrobními halami a zastavili jsme se také u hasičů. Všem za ochotu a trpělivost moc děkujeme. číst více..

Myslivecká stezka

před 3 dny, 16.6.2019

Třeťáci se každým rokem zúčastňují Myslivecké stezky, kterou pro nás organizují myslivci. Děti se seznámí s dravci, loveckými psy, poznávají stromy a keře a vycpaniny zvířat. číst více..

Ranč Kostelany u Kroměříže

před 11 dny, 8.6.2019

Vyrazili jsme na Ranč v Kostelanech, kde pro nás a další tři školy čekala různá stanoviště a program, kde jsme se seznámili s životem kovbojů a indiánů, dozvěděli se něco o osidlování Divokého Západu, vyzkoušeli si hod oštěpem a tomahawkem a také se projeli na koních. číst více..

Den dětí

před 11 dny, 8.6.2019

Opět po roce pro nás připravili naši deváťáci sportovní dopoledne na školním hřišti. Počasí se umoudřilo, tak jsme si to užili. číst více..

před 11 dny, 8.6.2019

Letos vedla naše trasa z Kunovic kolem Leteckého muzea do lázní v Ostrožské Nové vsi, kde jsme se seznámili s léčivými prameny a také poznali mokřad za lázněmi. číst více..