RANNÍ SETKÁVÁNÍ

před 11 dny, 14.9.2022

V pondělí 12. září se v tělocvičně uskutečnilo první ranní setkávání naší třídy. Děti předvedly hru na kelímky jako doprovod k písničce od Jarka Nohavici, poté zacvičily tabatu. číst více..

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2022/23

před 11 dny, 14.9.2022

Tak už jsme čtvrťáci! číst více..

NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE

před 3 měsíci, 30.6.2022

Ve čtvrtek 23. června jsme poprvé nocovali v naší třídě. Společně s dětmi ze 3. A jsme luštili šifry, získávali informace o městech z celého světa, povídali si o cestování. Po večeři nás čekala pátrací hra v prostorách školy. Pak jsme ulehli do spacáků a probudili se do slunečného pátečního rána. číst více..

ŠKOLA V PŘÍRODĚ

před 4 měsíci, 8.6.2022

Předposlední květnový týden jsme strávili společně s dětmi ze třídy 3. A na škole v přírodě. Zázemí nám poskytla chata Lopata na Mikulčině vrchu. Většina sportovních, výtvarných aktivit i her probíhala venku. Nechyběly vycházky, jednodenní výlet na rozhlednu Velký Lopeník ani stavění domečků pro skřítky v lese. číst více..

DEN DĚTÍ

před 4 měsíci, 7.6.2022

1. června si pro žáky z prvního stupně připravili deváťáci sportovní dopoledne. Děti tak měly možnost trénovat dovednosti, vytrvalost, ale i spolupráci například při přetahování lanem, skocích v pytlích, házení ring. číst více..