Předvánoční dílničky

před 6 dny, 8.12.2019

Prožili jsme příjemné tvořivé dopoledne, při kterém pomohly šikovné maminky a chopily se pečení perníčků. Ve třídě jsme při zpěvu koled připravovali výrobky na jarmark. Všem, kteří nám připravili těsto nebo pomohli jinak, patří velké díky. číst více..

Dopravní hřiště

před 1 měsícem, 10.11.2019

Nejprve jsme načerpali vědomosti ve třídě a pak jsme je šli aplikovat na všemožné dopravní situace. Vyzkoušeli jsme si jízdu zručnosti, jezdění podle značek i semaforů. Každý velmi rychle poznal své přednosti i nedostatky :-) číst více..

Ranní setkávání

před 3 měsíci, 23.9.2019

14 dní ve škole, prázdniny jakoby nebyly a učitelka nabitá energií po nás chce nemožné.....Tak v tomto duchu bylo naše ranní setkávání. Scénky, písničky a tanečky - co všechno se může odehrávat na začátku školního roku. Ale my do školy chodíme rádi a jsme už naladění - ZA ALEJÍ číst více..

Den s myslivci

před 6 měsíci, 11.6.2019

Program pro dnešní slunečný den si pro nás připravili myslivci v chládku Kunovského lesa. Předvedli nám své dravce i lovecké čtyřnohé kamarády - a nebyli to jen psi. Své znalosti přírody si děti ověřily v testu, který plnily ve skupinách na různých stanovištích. Na závěr nechyběly ani diplomy a dárečky pro všechny. Děkujeme všem myslivcům za krásné a obohacující zážitky. číst více..

Ranč Kostelany

před 6 měsíci, 7.6.2019

Bezvadný den jsme spolu prožili na ranči v Kostelanech. Dozvěděli jsme se mnoho o životě indiánů, kovbojů, svezli jsme se na koni, házeli jsme oštěpem, tomahawkem a lasem. Po dobrém obědě a nákupu suvenýrů jsme viděli vtipné dobové scénky, mezi kterými vedla bankovní loupež. Jediným nedostatkem celého výletu byly chybějící nanuky :-) číst více..