Na procházce

Den Země - vycházka do Kunovského lesa
před 20 dny, 29.4.2022

Den Země - vycházka do Kunovského lesa

Ve čtvrtek 28.dubna jsme se společně vydali na procházku do Kunovského lesa. Cestou jsme poznávali květiny, všímali si stop zvířátek. Děti si vše pečlivě malovaly nebo zapisovaly na papír. Nejvíce se dětem líbilo stavění domečků pro lesní skřítky. Na závěr jsme pobyli na hřišti a poté se vraceli zpět do školy.

Pyžamový den
před 2 měsíci, 1.4.2022

Pyžamový den

V pátek 1.dubna si děti mohly zpestřit výuku tím, že se učily v pyžamech. S sebou si přinesly také oblíbeného plyšáka, deku nebo polštářek. Jak se jim taková netradiční výuka líbila? Podívejte se...:-)

BŘEZEN  PATŘÍ KNIHÁM
před 2 měsíci, 17.3.2022

BŘEZEN PATŘÍ KNIHÁM

Březen je oslavou knížek, čtení a vyprávění. I přesto, že děti ještě v knihách číst neumí, protože ještě neznají všechna písmena, knihy si do školy přinesly. Každé z dětí si přineslo tu nejoblíbenější. Společně jsme si pak o knihách povídali a prohlédli si obrázky.

Předškoláci na návštěvě v 1.B
před 2 měsíci, 10.3.2022

Předškoláci na návštěvě v 1.B

Ve čtvrtek 10.března nás navštívili předškoláci a paní učitelky z MŠ Štěpnické. Děti si prohlédly nejen třídy, ale mohly také usednout do lavic, udělat úkoly nebo si zazpívat společně s námi písničku. Doufáme, že se jim u nás líbilo a prváčkům patří velká pochvala za to, jak byli dětem nápomocní.

Co je u nás nového?
před 3 měsíci, 24.2.2022

Co je u nás nového?

Už jsme zase po dlouhé době téměř v plném počtu a pilně se učíme :-)