Bruslení

před 1 měsícem, 11.9.2020

Ve čtvrtek 10.9. jsme byli poprvé v tomto školním roce bruslit. Šlo nám to skvěle a moc nás to bavilo. číst více..

MODROBÍLÝ SVĚT

před 8 měsíci, 16.2.2020

Navštívili jsme Slovácké muzeum s programem Modrobílý svět. Dozvěděli jsme se, jak vzniká modrotisk, prohlédli jsme si výstavu a modrobíle jsme vyráběli. číst více..

Zpívání na náměstí

před 10 měsíci, 19.12.2019

Atmosféru vánočních trhů jsme pomohli dokreslit také my - zpíváním na náměstí. Měli jsme připravené dvě písně - Tichý Betlém a Bim bam číst více..

Jarmark

před 10 měsíci, 19.12.2019

Každoroční jarmark jsme pomohli zahájit společnou písní Prosinec v atriu. Pak už se otevřely dveře a děti si prodávaly to, co samy nebo s pomocí rodičů vyrobily. číst více..

Předvánoční dílničky

před 11 měsíci, 8.12.2019

Prožili jsme příjemné tvořivé dopoledne, při kterém pomohly šikovné maminky a chopily se pečení perníčků. Ve třídě jsme při zpěvu koled připravovali výrobky na jarmark. Všem, kteří nám připravili těsto nebo pomohli jinak, patří velké díky. číst více..