1. září

před 20 dny, 5.9.2022

Po prázdninách jsme se sešli na školním hřišti, abychom zahájili společně nový školní rok. Prázdniny utekly. Už jsme páťáci. číst více..

Od 1.B do 4.B

před 3 měsíci, 3.7.2022

Čtyři roky uplynuly jako voda a máme tady prázdniny. Podívejme se aspoň na pár minulých chvil. Hodně štěstí v páté třídě!!! číst více..

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

před 3 měsíci, 28.6.2022

Krátce po výletě se třída vydala na dopravní hřiště. Tentokrát děti čekalo opakování pravidel silničního provozu pro cyklisty, test z těchto pravidel a jízda zručnosti na kole. číst více..

Výlet

před 3 měsíci, 28.6.2022

Horký den 22.6.2022 byl termínem školního výletu 4.A i 4.B. Děti navštívily Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. číst více..

CIRKUS

před 3 měsíci, 28.6.2022

Po několika letech měli žáci naší školy opět možnost vstoupit do manéže cirkusu Happy Kids. Z naší třídy se přihlásily skoro všechny děti a myslím, že nelitovaly. Vystoupení se jim povedla. :-) číst více..