Setkání budoucích šestých ročníků

před 3 dny, 17.4.2019

Ve čtvrtek 11.4. nás navštívili budoucí žáci 5.třídy ze ZŠ Jarošov. Společně i s 5.A a 5M naší školy jsme strávili pěkné dopoledne. Zahráli jsme si seznamovací hry, společně jsme si zasportovali a luštili různé rébusy. číst více..

Jarní tvoření

před 15 dny, 5.4.2019

V pracovních činnostech jsme vyráběli živé jarní obrázky, které se nám moc povedly. číst více..

Světový den autismu

před 18 dny, 2.4.2019

V úterý 2.dubna jsme se vydali do kina Hvězda, kde konaly dílničky a aktivity k připomenutí Světového dne porozumění autismu. Dále jsme měli možnost prohlédnout si autoportréty a fotografie ze života dětí s autismem spolu s výtvarnými pracemi na téma „Jak si představuji autistu“. číst více..

Dentální hygiena

před 1 měsícem, 6.3.2019

Ve středu 6.3. jsme se zúčastnili přednášky o dentální hygieně, kde jsme se dozvěděli, jak si správně čistit zuby, jaké zubní a mezizubní kartáčky používat a mnoho zajímavostí o zubech. číst více..