Pomněnkový den

před 24 dny, 27.5.2019

Pomněnkový den – den pohřešovaných dětí. Doprovodným programem byla interaktivní „bubnové“ show Tokhiho. Prostřednictvím interaktivního působení bylo dětské obecenstvo vtaženo do problematiky a zároveň vzděláváno. Součástí programu byla prezentace videospotů s tématikou pohřešovaných dětí a beseda na téma bezpečného chování směřující k předcházení rizikových situací. číst více..

Návštěva Základní školy Jarošov

před 28 dny, 23.5.2019

Dne 23.5. jsme společně s 5.A a 5M navštívili naše budoucí spolužáky a moc jsme si to užili. V Jarošově byl pro nás připravený velice zábavný program. Ve skupinkách jsme procházeli čtyři různá stanoviště: zazpívali jsme si s panem ředitelem, zahráli norskou hru Molkky a zařádili si na průlezkách hřišti číst více..

DEN S LESY

před 1 měsícem, 20.5.2019

V pátek 17.5.jsme strávili krásný den pod Buchlovem, kde byl pro nás připravený velice zajímavý program. Navštívili jsme Muzeum lesnictví a myslivosti a vydali jsme po naučné stezce okolo Buchlova. Nakonec jsme si stříleli z luku a opekli špekáčky. číst více..

DEN ZEMĚ

před 2 měsíci, 1.5.2019

V úterý 30.4. jsme se vydali společně s 5.A do Hradčovic v rámci celoškolní akce. Měli jsme za úkol projít si naukovou stezkou a splnit úkoly na pracovních listech. Bohužel nám počasí nepřálo, tak jsme se museli vrátit do školy. číst více..

Setkání budoucích šestých ročníků

před 2 měsíci, 17.4.2019

Ve čtvrtek 11.4. nás navštívili budoucí žáci 5.třídy ze ZŠ Jarošov. Společně i s 5.A a 5M naší školy jsme strávili pěkné dopoledne. Zahráli jsme si seznamovací hry, společně jsme si zasportovali a luštili různé rébusy. číst více..