Den s myslivci

před 1 měsícem, 11.6.2019

Program pro dnešní slunečný den si pro nás připravili myslivci v chládku Kunovského lesa. Předvedli nám své dravce i lovecké čtyřnohé kamarády - a nebyli to jen psi. Své znalosti přírody si děti ověřily v testu, který plnily ve skupinách na různých stanovištích. Na závěr nechyběly ani diplomy a dárečky pro všechny. Děkujeme všem myslivcům za krásné a obohacující zážitky. číst více..

Ranč Kostelany

před 1 měsícem, 7.6.2019

Bezvadný den jsme spolu prožili na ranči v Kostelanech. Dozvěděli jsme se mnoho o životě indiánů, kovbojů, svezli jsme se na koni, házeli jsme oštěpem, tomahawkem a lasem. Po dobrém obědě a nákupu suvenýrů jsme viděli vtipné dobové scénky, mezi kterými vedla bankovní loupež. Jediným nedostatkem celého výletu byly chybějící nanuky :-) číst více..

Dětský den

před 1 měsícem, 7.6.2019

Žáci 9. tříd si pro děti 1. stupně připravili pohádková stanoviště s různými úkoly. Bezkonkurenčně u nás vedl padák :-) číst více..

před 3 měsíci, 28.4.2019

Poznávací výlet k mokřadu do Ostrožské Nové Vsi se zastávkou v lázních, ochutnávkou léčivé vody a spoustou zajímavých úkolů a aktivit. číst více..

Den autismu

před 3 měsíci, 7.4.2019

V úterý 2.4. jsme se oblékli do modré. Tato barva je symbolem autismu. Na dílničkách v kině Hvězda jsme se snažili pochopit vnímání světa, uvažování a jednání těchto lidí. Plnili jsme úkoly na stanovištích a nechyběla ani modrá odměna :-) číst více..