Vánoční dílničky

před 14 hodinami, 2.12.2022

Ve čtvrtek 1.12. jsme společně s rodiči tvořili výrobky, které budeme prodávat na vánočním jarmarku. S prvním prosincovým dnem jsme tak společně odstartovali odpočítávání dnů do Vánoc. číst více..

Dopravní hřiště

před 10 dny, 22.11.2022

21. listopadu jsme poprvé navštívili dopravní hřiště v Uherském Hradišti. Žáci v první části zhlédli videa s pravidly silničního provozu, v druhé části si vyzkoušeli trasu s různými překážkami a následně volnou jízdu na kole, kdy už se měli řídit světelnými signály a dopravními značkami. Druhou návštěvu budeme mít na jaře, žáci budou mít za úkol prokázat znalosti a jízdu na kole a poté získanou průkaz cyklisty. číst více..

Návštěva Knihovny BBB

před 22 dny, 11.11.2022

V tomto týdnu jsme se vydali jako každý rok na návštěvu do Knihovny BBB. Čekal nás program, ve kterém jsme se seznámili s českými autory, kteří píší knihy pro děti. Zjistili jsme, že některé knížky, které paní knihovnice od autorů zmiňovala, jsme již četli. Díky ukázkám dalších knih máme novou inspiraci, co číst dál a jaké autory si vybírat. číst více..

před 22 dny, 11.11.2022

31.10.2022 si pro nás připravila žákyně 9.ročníku a zároveň členka žákovského parlamentu program, který měl žáky seznámit se svátkem Halloween. Děti mohly přijít v kostýmech a během jedné vyučovací hodiny se dozvěděli, kde se tento svátek slaví a jaký je jeho průběh. číst více..

Ranní setkávání

před 2 měsíci, 10.10.2022

Dnes, 10.října, přišel ten den, kdy jsme mohli ostatním ukázat, co jsme celý měsíc září trénovali. Připravili jsme si písničku "The lion sleep tonight" z pohádky Lví král. Některé děti tančili s maskami tří hlavních postav pohádky, ostatní doprovázeli píseň na rytmické a melodické nástroje. Využili jsme celou škálu nástrojů: xylofony, boomwhackers, triangl, rumba koule a tamburínu. Vystoupení se žákům moc vydařilo! číst více..