Vánoční pečení perníčků

před 3 měsíci, 14.12.2023

V rámci pracovní výchovy a předvánočního času jsme využili naši cvičnou kuchyňku a upekli si perníčky. Každý si přinesl těsto, vykrajovátka a společně jsme se pustili do práce. Výsledkem bylo několik talířů výborných perníčků - některé ani na fotku nepočkaly. číst více..

Vánoční jarmark

před 3 měsíci, 11.12.2023

V pátek 8.12. vypukl vánoční jarmark, na který jsme se během hodin výtvarné výchovy pracovních činností připravovali. Žáci vyráběli výrobky, které poté na jarmarku prodívali. Vyzkoušeli si, jaké to je nejen věc vyrobit, ale také jaké to je, být v roli prodavače. Děkujeme všem za podporu našeho stánku. číst více..

Ranní setkávání

před 4 měsíci, 21.11.2023

20. listopadu proběhlo ranní setkávání, které vedla naše třída. Poctivě jsme se na setkávání připravovali, protože jsme se rozhodli zahrát část pohádky O Popelce. Nácviku jsme věnovali spoustu času, pobavili jsme se u něj a konečný výsledek byl skvělý. Diváci se smáli, vystoupení se líbilo. Věřím, že i herci si svoji chvilku slávy užili. číst více..

Muzeum Jana Ámose Komenského v Uherském Brodě

před 4 měsíci, 21.11.2023

Protože jsme se ve vlastivědě věnovali době, kdy J. A. Komenský žil a už víme, že byl rodákem pocházejícím z našich končin, vydali jsme se do muzea v Uherském Brodě, kde jsme se o něm dozvěděli více. Prohlédli jsme si různé části muzea, co nás ale nejvíce zaujalo byla místnost, která připomínala školní třídu tehdejší doby. Exkurzi jsme si užili a určitě už dnes dokážeme říct, že tehdejší škola rozhodně nevypadala jako ta dnešní. číst více..

před 5 měsíci, 31.10.2023

V pondělí 30.10. jsme měli speciální třídnickou hodinu. Byla totiž celá v duchu Halloweenu. Žáci mohli přijít v maskách, program hodiny si připravili žáci žákovského parlamentu. Pro naši třídu si zástupkyně ŽP připravila nejrůznější zajímavosti o tomto svátku, hry a pracovní listy. číst více..