Naše první vysvědčení

před 1 měsícem, 30.6.2020

V pátek 26. června jsme se po dlouhé době setkali všichni z 1.A v naší džunglí třídě. Setkání bylo moc milé, děti se na sebe těšily a měly prostor si před velkými prázdninami sdělit všechny zážitky z domácí výuky a času, který trávily doma. V tělocvičně jsme se rozloučili s deváťáky a poté děti dostaly ve třídě své vysvědčení. číst více..

Bludiště

před 1 měsícem, 24.6.2020

Ve středu 24.6. jsme se hned ráno vydali opět do Kunovského lesa, abychom si nasbírali větvičky na bludiště. číst více..

Sportovní dopoledne v Kunovském lese

před 1 měsícem, 24.6.2020

V úterý 23.6. jsme se vydali strávit dopoledne v Kunovském lese. číst více..

Rozloučení s třídním opičákem

před 1 měsícem, 24.6.2020

V pondělí 22.6. se na učitelském stole po velmi dlouhé době objevila opět kouzelná truhlice. V ní jsme našli dopis od našeho třídního maskota, opičky Abu, který dětem napsal vzkaz. Jelikož nastal poslední týden školního roku, chtěl se s dětmi rozloučit. Nachystal jim na celý týden dobrodružnou pátračku, která je měla nakonec dovést k překvapení. číst více..

Předvánoční týden

před 8 měsíci, 18.12.2019

V pondělí 16.12. nám začal poslední školní týden v tomto kalendářním roce. V tento den jsme si společně s 1.B vytvořili ve výtvarné výchově zimní lucerničky a krmítka pro ptáčky. V úterý jsme společně pekli perníčky a ve středu jsme odnesli vytvořená krmítka s další potravou (mrkve, jablka, brambory) do Kunovského lesa. Tam jsme přichystali pro zvířátka potravu na zimu, která jistě brzy přijde ve své plné kráse. Ve čtvrtek jsme měli dílnu čtení, kde jsme si povídali o našich oblíbených knížkách. V pátek nás čekala třídní besídka. Ve třídě jsme si rozdali vánoční přáníčka a zahráli si hru Activity, při které jsme se moc pobavili. Tento poslední školní den před Vánocemi jsme završili společným slavnostním obědem. Všichni jsme si moc pochutnali a byli jsme rádi, že se o nás naši starší kamarádi ze školy tak hezky postarali. Tyto předvánoční dny jsme si moc užili a už se těšíme na Vánoce a prázdniny. číst více..